O nas

Witamy na stronie

Oferujemy kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla firm. Naszym celem jest maksymalne odciążenie przedsiębiorców w zakresie czynności rozliczeniowo-ewidencyjnych oraz spraw kadrowo-płacowych. Proponujemy Państwu profesjonalną obsługę księgową.

 

Świadczymy usługi w zakresie prowadzenia obsługi kadrowo-płacowej, rozliczeń z Urzędem Skarbowym oraz ZUS, prowadzenia ksiąg handlowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczenia ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Informacje o nas i świadczonych przez nas usługach przedstawiamy na łamach niniejszej strony. W celu przekazania szczegółowych wyjaśnień zapraszamy do naszego biura.

Biuro Rachunkowe Decret posiada wieloletnie doświadczenie - działalność swą rozpoczęło w 1990 roku pod nazwą Zakład Usług Finansowo-Księgowych Decret. W 2015r. przekształcono Firmę w Spółkę z o.o. Decret. Pracownicy obsługujący podmioty gospodarcze posiadają wieloletnie doświadczenie finansowo - księgowe, a także kadrowo -  płacowe.

Aktualnie pomagamy prowadzić biznes ponad kilkudziesięciu naszym Klientom wywodzącym się z różnych branż i różnej wielkości – od jednoosobowych działalności gospodarczych po spółki z o.o.

Zgodnie z wymogami prawa Biuro posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.