Zapraszamy

Oferujemy kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla firm...

Praca

Biuro rachunkowe Decret sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko samodzielnej księgowej.
Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska:

obsługa księgowo – finansowa firm,
prawidłowe i terminowe rozliczanie podatków VAT, CIT, PCC, PIT,
sporządzanie sprawozdań finansowych , zgodnie z UoR,
obsługa kadrowo- płacowa firm.

Oczekujemy:

wykształcenia wyższego, preferowane kierunki ekonomiczne,
dobrą znajomości przepisów z zakresu rachunkowości i podatków,
praktycznej umiejętności obsługiwania oprogramowania księgowo – finansowego firmy INSERT

Aplikacje proszę przesyłać na adres e-mail:
biuro@decret-torun.pl

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się